Kalendář akcí

Lajkněte nás!

Uživatelské menu

Kategorie: Novinky, Podpořte Omnii!

Finanční podpora

Stovka potěší, pětistovka pomůže - klasická, avšak velmi účinná forma pomoci :-)

Prostřednictvím zaslání libovolné částky na náš účet číslo:

244668736/0300 (ČSOB), variabilní symbol 4002

pomůžete našemu vznikajícímu oddílu zakoupit dostačující zázemí a vybavení. Pokud Vámi zaslaná částka překoná některou z níže uvedených mezí, stanete se také sponzorem oddílu a budou Vám vděčné generace členů našeho oddílu, což je jistě příjemný pocit :-)

  • 1000 Kč a více = "Sponzor oddílu" - budete uvedeni v seznamu sponzorů zde na webu
  • 5000 Kč a více = "Významný sponzor oddílu" - budete uvedeni v seznamu sponzorů zde na webu a na listině umístěné v klubovně oddílu
  • 10 000 Kč a více = "Čestný člen oddílu" + oddílová placka, oddílová propiska, oddílové tričko, soukromá prohlídka klubovny a pozemku, poděkování ve videospotu a uvedení na prvních pozicích v seznamu sponzorů oddílu na webu a v klubovně oddílu. Pokud se rozhodnete zakoupit tuto odměnu, získáte neskonalou vděčnost členů našeho oddílu a oficiální čestné členství opravňující Vás mimo jiné např. účastnit se oddílových akcí :-)

DŮLEŽITÉ INFORMACE K POSÍLÁNÍ DARŮ

Se zasláním a přijetím daru je bohužel spojená určitá administrativní zátěž - naštěstí převážně na naší straně. :-) Od dárců - ať už fyzických či právnických osob - potřebujeme pouze identifikační údaje: název firmy či jméno, datum narození či IČO a adresu nebo sídlo. Tyto údaje nám prosím připojte při posílání daru do poznámky nebo nám je pošlete na náš email. My poté zhotovíme a zašleme vám potvrzení o přijetí daru.

Pokud si s námi přejete ještě před zasláním daru uzavřít darovací smlouvu (lze v ní např. upravit konkrétní využití darovaných peněz), kontaktujte nás prosím emailem.

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.