Kalendář akcí

Lajkněte nás!

Uživatelské menu

Kategorie: Novinky, Kronika

Zahajovací výlet (19. 9. 2015)

Historicky vůbec první akce pořádaná naším oddílem pro zájemce o členství. V deset hodin jsme se sešli na zastávce Kozinova a vydali jsme se ke klubovně, v jejímž okolí jsme si užili čtyři další hodiny plné her, rukodělek, sportu a hlavně zábavy! Došlo samozřejmě i na oheň a opékání buřtů :-)

Po kliknutí na náhled se zobrazí fotografie v plném rozlišení. Mezi fotografiemi pak můžete procházet šipkami na klávesnici. Pro ukončení prohlížení klikněte myší mimo oblast fotografie.

Komentáře


, - odpovědět
avatar
Needed to post you the very little remark to help thank you once again regarding the incredible opinions you have provided here. It’s quite particularly open-handed of you to deliver openly all that some people would’ve sold for an e-book to help make some money for themselves, and in particular seeing that you could have done it if you ever wanted. Those basics additionally served like a great way to fully grasp that other individuals have a similar zeal really like my very own to grasp many more in terms of this matter. I know there are thousands of more fun sessions in the future for individuals that look into your site essay services.