Kalendář akcí

Lajkněte nás!

Uživatelské menu

Kategorie: Novinky, Kronika

2. narozeniny oddílu (5. 8. 2017)

2. narozeniny oddílu (5. 8. 2017)Krásný sobotní den jsme prožili v duchu společných oslav druhých narozenin našeho oddílu. Připili jsme si, dali dárky, pochutnali na skvělém dortu a zahráli si hru, v níž si děti vyzkoušeli, jak nesnadné je zakládat vlastní oddíl. A nakonec jsme se ochladili u sudu s vodou :)

Po kliknutí na náhled se zobrazí fotografie v plném rozlišení. Mezi fotografiemi pak můžete procházet šipkami na klávesnici. Pro ukončení prohlížení klikněte myší mimo oblast fotografie.

Komentáře


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
avatar
I am brand new to wearing lace wigs. Chemo brought me here and I've gotta say that I really don't mind that I've lost all of my hair now that I have a wig that's pretty close to perfect. I am in love with this hair bundles and so excited that I get to do the first review for the purple one! Before my hair fell out, it looked just like it does in this lace wigs... Same cut, same color. I went out with my hubby last night and got so many compliments on it at the restaurant and then again at the hair bundles. The people we ran into that we know seemed legitimately shocked when they saw me because they've seen my bald little head recently. All but one couldn't believe it looked so good. The one who could believe it is human hair extensions uk enthusiast herself. I'm so buying more of these in every color. Thank you BESFOR. I am so grateful I found you!