Kalendář akcí

Lajkněte nás!

Uživatelské menu

Kategorie: Novinky, Chcete se přidat?

Pro koho jsme?

Snadná odpověď - pro všechny! :-)

Je mi méně než 6 let

Bohužel, zatím budete muset počkat, minimálně než začnete chodit do první třídy. Prvňáčci jsou ti nejmladší, kteří mohou vstoupit do našeho oddílu. Ale nebojte se, o nic nepřijdete a skauting se na vás velmi těší!

Je mi mezi 6 - 10 lety

Ideální věk na vstup do oddílu! Jak se říká - čím dříve, tím lépe - proto neváhejte a vyplňte formulář pro zájemce o členství. Pokud bude mít oddíl volnou kapacitu, začnete chodit do družiny s přibližně stejně starými kluky či holkami a po nějaké době se z vás stane vlče či světluška - to bude první krok na vaší skautské cestě životem!

Je mi 11 - 15 let

Stále ještě není nic ztraceno a velmi rádi vás přivítáme v našich řadách! Po vyplnění formuláře pro zájemce o členství budete zařazeni do družiny starších kluků či holek a budete připravováni na složení svého skautského slibu - to bude najzásadnější moment vašeho skautského života, to nám věřte :-) Postupně budete připravováni k vytváření vlastního programu a vedení nových družin vlčat a světlušek.

Je mi více než 15 let a již jsem skautoval

V tomto případě není co řešit. Vyplňte formulář a vedení oddílu si s vámi domluví osobní setkání. Poté bude vaším úkolem uspořádat pro oddíl nějaký výlet a prokázat tak své schopnosti a spolehlivost. Pokud si padneme do oka, moc rádi vás ihned zapojíme do všemožných aktivit v rámci oddílu.

Je mi více než 15 let a ještě jsem neskautoval

V tomto případě si skutečně vážíme vašeho zájmu o členství v našem oddíle. Rádi to s vámi zkusíme, musíte však počítat s tím, že minimálně ze začátku to bude náročné. Pokud však vytrváte ve svém úsilí, můžete se stát plnohodnotným členem oddílu, případně být zapsán na seznamu ochotných podporovatelů (SOP), kteří jsou oddílu nápomocni ve chvílích potřeby (například při pořádání větších akcí či brigád).


 

Komentáře


, Zimmerman odpovědět
avatar
Great information Technology is a better always. ac market Gb instagram WPS Connect
, Easy Solutions For ... odpovědět
avatar
If you have been feeling stressed lately, but you are not sure how to deal with it, the advice in this article can help. Feelings of stress are increasingly common in today's world, but there are ways to help. This article will teach you some easy ways to overcome your stress.

viagra gГ©nГ©rique pas cher lyon
, Product Search Engi... odpovědět
avatar
<a href="http://axesarohaxesaroh.review/dotdotbuy-refund"&gt;dotdotbuy refund</a>
<a href="http://xowamapixowamapi.date/sbtg-asics-ebay-buying"&gt;sbtg asics ebay buying</a>
<a href="http://gidavesgidaves.science/buy-short-circuit-dvd-covers"&gt;buy short circuit dvd covers</a>
<a href="http://cudoxorcudoxor.racing/buy-ti-34-ii-calculator"&gt;buy ti 34 ii calculator</a>
<a href="http://tucipojatucipoja.cricket/home-buying-grants-ohio"&gt;home buying grants ohio</a>