Kalendář akcí

Lajkněte nás!

Uživatelské menu

Kategorie: Novinky, Kronika

X. oddílová rada + roverská přespávačka (17. - 18. 6. 2017)

X. oddílová rada + roverská přespávačka (17. - 18. 6. 2017)Výroční desátou oddílovou radu jsme spojili s roverským teambuildingem a vypravili jsme se tábořit, hrát hry, péct buřty a přespat do Bobří soutěsky u Verneřic :)

ZÁPIS JE TADY!

 

Po kliknutí na náhled se zobrazí fotografie v plném rozlišení. Mezi fotografiemi pak můžete procházet šipkami na klávesnici. Pro ukončení prohlížení klikněte myší mimo oblast fotografie.

Komentáře


, Great Information odpovědět
avatar
I like to read all the news which you are sharing in this blog. Always give us such a good quality post topcelebrityjackets I read your post and I found it as very write informative. writing assignment Thank you so much for this post. I have visited and I got good writing style.
, antonygeorge123@yahoo. odpovědět
avatar
It looked fascinating and I chose to investigate each substance and I read yours. My compliment about this blog is exceptionally positive I visit this blog first time and inspire by this good stuff work. Incredible post keeps up posting such great information. You can use this best essay writing service for any kind of academic writing work.