Kalendář akcí

Lajkněte nás!

Uživatelské menu

Kategorie: Novinky, Kronika

Levandule na víkendovce v Praze (12. - 14. 1. 2018)

Levandule na víkendovce v Praze (12. - 14. 1. 2018)Levandule dostaly dárek v podobě splečného družinového víkendu v Praze. Hned po příjezdu zažily dobrodružství v podobě hledání místa svého pobytu dle jediné indície - ulice a čísla popisného :) V sobotu jsme si zařádili ma Barrandově v aquaparku a prošli se v přírodě přes lesní zoo. Poté si holky uvařily k věčeři skvělé tortily. A v neděli jsme navštívili palác hraček! :)

Po kliknutí na náhled se zobrazí fotografie v plném rozlišení. Mezi fotografiemi pak můžete procházet šipkami na klávesnici. Pro ukončení prohlížení klikněte myší mimo oblast fotografie.

Komentáře


, - odpovědět
avatar
https://flowapk.com/clash-of-clans-mod-apk/

https://apkclip.com/subway-surfers-mod-apk/

https://arenaapk.com/mini-militia-mod-apk/
, Nice One odpovědět
avatar
If you want to celebrate the perfect Christmas day, you will go to the church and prayer for the family as well as for the country. In this article, people and the children are enjoying cheap iselin limo service at the place of the church and it is the perfect start for you. I really enjoy your article.
odpověděl(a)
avatar
Thank you for some other informative blog. Where else could I get that type of information written in such an ideal means? I have a mission that I’m just now working on, and I have been at the look out for such information
https://www.star-news.org/